G+

 

 

reklama
PR článek

Pořiďte si plastová okna špičkové kvality s přesností na +-0,5 mm


Stavona_11

Plastová okna prvotřídní jakosti jsou chytrou investicí, díky které nebudete muset řešit reklamace, ušetříte spoustu peněz za energie a ještě získáte bezpečnou ochranu před povětrnostními vlivy i nezvanými návštěvníky. Stavona, spol. s r.o. je jedním z předních českých výrobců plastových oken a postará se i o odbornou montáž, poradenství a profesionální servis.


Stavona, spol. s r.o. vsadila na automatizaci výroby a osobní přístup

Nejmodernější vybavení a technologické postupy založené na více než 25 letech zkušeností výrobce plastových oken a dveří jsou zárukou, že produkty splňují veškeré kvalitativní požadavky na plastová okna. To mohou potvrdit nejen spokojení koncoví uživatelé, ale také mnohé stavební firmy, kterým Stavona, spol. s r.o. usnadňuje práci a poskytuje profesionální služby. 

Jak se docílilo přesnosti výroby na +-0,5 mm a minima reklamací?

  • Moderní výrobní linka společnosti je na absoluní evropské technologické špičce.
  • Výroba plastových oken je řízena počítačem s minimem možnosti lidské chyby.
  • Pro svařování okenních rámů se používá šestihlavá svářečka, která nedovoluje plastu jakékoli deformace a zaručuje pevnost a přesnost spojů.
  • Plastová okna mají vysoce kvalitní kování Maco, které chrání okno před mechanickým poškozením způsobeným povětrnostními vlivy i např. zloději.
  • Pro výrobu plastových oken Stavona se používají pevné a tuhé profily třídy A tloušťky vnější stěny 3 mm od renomované firmy Veka.
  • V neposlední řadě je pro udržení nejvyšší jakosti nutná i odborná montáž, kterou rovněž pracovníci firmy Stavona zajišťují.

Výroba plastových oken je plně automatizovaná.

Stavona, spol. s r.o. je držitelem certifikátu kvality dle ČSN EN ISO 9001 a ČSN EN ISO 14001 a výrobky rovněž nesou značku Garance a kvality.

Výsledkem automatizace procesů jsou precizně zpracovaná plastová okna, která nevyžadují téměř žádnou údržbu, mají prodloužený interval pravidelného seřizování a výrobce řeší pouze minimum reklamací.

Rodný list plastového okna Stavona

Tzv. rodný list neboli štítek umístěný do rámu každého okna Stavona, identifikuje konkrétní pozici v zakázce pro případný servis plastového okna. Jsou zde uloženy informace o velikosti, typu, zasklení a lokalizaci, takže technik nemusí vyjíždět k zaměření, ale rovnou přijede s náhradními díly, které jsou pro opravu potřeba. Servis je tedy rychlý, spolehlivý a v případě pozáruční opravy díky úspoře času i levnější.

Odborná montáž plastového okna je nezbytná pro dokonalý výsledek.

Důvěřuje odborníkům na plastová okna

Rozhodujete-li se, jaká okna do domu či bytu pořídit, nechte si poradit od profesionálů, kteří se této problematice věnují již více než čtvrt století. Stavona, spol. s r.o. poskytuje svým klientům bezplatné odborné poradenství a vypracuje vám nezávaznou nabídku na plastová okna na míru.

publikováno: 29. 1. 2016
přečteno: 205×
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
Fincetrum vám poradí s koupí nemovitosti

Vyplatí se vám koupě investičního bytu?

V současné době stále přibývá Čechů, kteří si pořizují nemovitost za účelem investice. Jak je na tom… ...


Snížení energetické náročnosti budovy je trvale výhodná investice

Proč zateplit dům? Vybrali jsme 10 důvodů, proč zateplit dům

Zateplené domy jsou vidět ve všech českých městech i městečkách a je to dobře. Bohužel je stále ještě mnoho domů,… ...


Kondenzační plynový kotel sníží vaši spotřebu

Kondenzační plynové kotle nabízí vyšší účinnost, bezpečnost i čistotu

Vytápění plynem je čisté a při dodržení určitých pravidel i bezpečné. Moderní kotle mají dobrou regulaci a nízkou… ...