G+

 

 

Odtokové žlaby


0901_0110_170x200

Nelíbí se Vám sprchové vaničky, které má doma každý?


Zvolte nové řešení – detailně propracovaný prostor pro sprchování v úrovni podlahy. Žlab i rošt je vyroben z kvalitní nerezové oceli. Materiál a konstrukce zajišťují optimální pevnost a odolnost vůči deformaci. Elektrochemické přeleštění omezuje ulpívání nečistot uvnitř žlabu, zabezpečuje spolehlivé napojení žlabu na hydroizolaci a zvyšuje odolnost proti korozi.

Podlahové žlaby Alca nabízejí ideální řešení pro Váš sprchový kout.

Zabudováním podlahového žlabu do sprchového koutu dosáhnete harmonického prostorového a výškového uspořádání Vaší koupelny s důrazem na bezbariérový přechod z mokré do suché oblasti. Žlab i rošt je vyroben z kvalitní nerezové oceli dle DIN 1.4301 (ČSN 17240). Na přání zákazníka je možné dodat ocel dle DIN 1.4401 (ČSN 17346), která je vhodnější do prostředí bazénů, kde je voda obohacena o bazénovou chemii.

Žlab

žlabAlca žlaby jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli. Materiál a konstrukce zajišťují optimální pevnost a odolnost vůči deformaci. Elektrochemické přeleštění omezuje ulpívání nečistot uvnitř žlabu, zabezpečuje spolehlivé napojení žlabu na hydroizolaci a zvyšuje jeho odolnost proti korozi. Finální povrch je kovově lesklý, zbavený všech nečistot, hladší než původní nerezový materiál. Nízká stavební výška žlabů ALCA (100, 110 mm) umožňuje použití i při rekonstrukci koupelen.

+ Kotvící nohy (velmi snadná instalace, rychlá a přesná, s jednoduchou možností nastavení potřebné výšky)

+ Polystyrenová vložka a přelepení folií (zabrání průniku nečistot do žlabu a sifonu v průběhu instalace)

Odtok a zápachová uzávěra

Tam, kde je standardně jedna zápachová uzávěra, využívá ALCA systém dvou odtokových komor se dvěma vyjímatelnými vtokovými dílci. Vzniká tak odtokový systém se zdvojenou zápachovou uzávěrou s možností jednoduchého a dokonalého čistění obou odtokových komor až po odpadní trubku. Zdvojená zápachová uzávěra prodlužuje dobu mezi jednotlivými údržbovými čištěními odtokových komor na dvojnásobnou délku.

Rošt

Výběr z široké nabídky designových variant roštů uspokojí i nejnáročnější požadavky na sladění funkčního sprchového koutu s moderním vzhledem koupelny. Rošty jsou vyrobeny z nerezové oceli a jsou mechanicky přeleštěny do vysokého lesku nebo jsou dodávány v kartáčovaném – matném provedení povrchu.

Benefity podlahových žlabů ALCA:

  • 25 let záruka
  • Zdvojená zápachová uzávěra
  • Nízká stavební výška (100,110 mm)
  • Úzký profil roštu
  • Kvalitní nerezový materiál
  • Dokonalá čistitelnost až po odpadní trubku
  • Vysoký odtok vody 60l/min (dostačující i pro velkoformátové hlavice)
  • Originální design roštů a žlabů ALCA s možností výroby podle individuálního návrhu do 20 dnů

 

Odtokový systém SPA

odtokový systémPohodu, relaxaci a příjemnou regeneraci organismu v lázních a wellness centrech podporuje i vhodné architektonické řešení s promyšleným zpracováním interiérů. Odtokový systém APZ 5 SPA umožňuje ukrytí žlabu nejen do podlahy, ale i do stěny sprchového prostoru. Architekt může plně využít svou fantazii a navrhnout jednolitou plochu podlahy bez rušivých odtoků. A Váš obdiv se tak snoubí s dokonalým pocitem odpočinku.

žlab spa

Odtok vody je zabezpečen nenápadnou štěrbinou v místě, kde se potkává obklad stěny s dlažbou podlahy. Toto řešení nabízí nové možnosti pro netradiční architekturu prostor, zvyšuje úroveň zaizolování a usnadňuje spádování odtokové oblasti. V nabídce jsou dva základní typu krytů. První je z odolné nerezové oceli,v provedení lesk „EDEN“ nebo mat „SHADE“. Žlab osazený tímto krytem se stává výrazným designovým doplňkem prostor, v nichž je umístěn. Druhý „TWIN“, je určen pro vložení obkladu. Je nenápadný a díky svému skrytí pod obklad neruší harmonický vzhled prostor.

alca lightPro další uzpůsobení a doplnění Vašeho prostoru připravila firma Alcaplast k žlabu SPA řadu ALCA LIGHT - osvětlení žlabu SPA v barvách, které podtrhují požitek z osvěžující studené sprchy, když potřebujete vybudit ke skvělému výkonu. Dopřejí Vám relaxaci v horké sprše po náročném dni, kdy si odpočinek opravdu zasloužíte, či jen pomohou dotvořit a přeměnit Vaši koupelnu v designový klenot. ALCA LIGHT vychází z lékařsky ověřených studií vlivu typů barev na lidskou psychiku, kterou ovlivňují rozdílné vlnové délky barev.

publikováno: 15. 2. 2011
přečteno: 8988×
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
Financování běžných oprav domu - půjčíme vám

Financování běžných oprav domu – kdo vám půjčí?

Potřebuje váš dům novou střechu nebo zateplení? Odešel vám starý kotel, ale na nový rodinné úspory nestačí?… ...


Fincetrum vám poradí s koupí nemovitosti

Vyplatí se vám koupě investičního bytu?

V současné době stále přibývá Čechů, kteří si pořizují nemovitost za účelem investice. Jak je na tom… ...


Snížení energetické náročnosti budovy je trvale výhodná investice

Proč zateplit dům? Vybrali jsme 10 důvodů, proč zateplit dům

Zateplené domy jsou vidět ve všech českých městech i městečkách a je to dobře. Bohužel je stále ještě mnoho domů,… ...