G+

 

 

reklama
PR článek

Kupte si nové spotřebiče do kuchyně


pekárna

Jistě to znáte. Před pěti lety jste si koupili drahý kuchyňský spotřebič, ale dnes je v kuchyni spíše přítěží, než přínosem. Technologie jdou neustále dopředu a na trhu existuje spousta nových spotřebičů s lepšími funkcemi. A v dnešní době neustálého zdražování elektřiny a plynu se snaží člověk v tomto směru co nejvíce ušetřit. A tak vás potěší, že moderní kuchyňské spotřebiče jsou dnes oproti těm, které jste zakoupili před pěti lety, úspornější.

Každý den teplý chleba

V posledních letech zažívají obrovský boom domácí pekárny, z níž budete mít každý den výborné pečivo. Zvolíte si program, pekárna těsto zamíchá, nechá nakynout a následně i upeče. Pak se můžete těšit na čerstvý chleba, buchtu i bábovku. Tento multifunkční pomocník by neměl chybět v žádné moderní kuchyni. Internetový obchod Expert.cz vám nabízí pestrou škálu domácích pekáren. Vybírat si je můžete podle počtu programů, velikosti, podle hnětačů či ceny.

Grilujte i v zimě na elektrickém grilu

Internetový obchod Expert.cz má ve své nabídce také elektrické grily, které vám dávají možnost grilovat i v zimě. Hlavní výhodou elektrického grilu je, že ho můžete používat doma, protože neprodukuje žádný hustý dým. Můžete grilovat na stole či na balkoně, to záleží pouze na vás, kam elektrický gril postavíte. Elektrické grily se vybírají na základě několika parametrů – velikost, druh grilovací desky, termoregulace, počet grilovacích pozic a podobně. Vychutnávejte si pravé grilované steaky po celý rok.

Co Expert.cz ještě nabízí?

Ale internetový obchod Expert.cz nabízí mnohem více než jen domácí pekárny a elektrické grily. V pestré nabídce produktů najdete elektrické hrnce, elektrické vařiče, mikrovlnné trouby, sendvičovače, fritézy, mixéry a mnoho dalších. Na své si přijde každý. Těšte se na skvělé ceny a bohatou nabídku.

publikováno: 4. 1. 2013
přečteno: 536×
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
Fincetrum vám poradí s koupí nemovitosti

Vyplatí se vám koupě investičního bytu?

V současné době stále přibývá Čechů, kteří si pořizují nemovitost za účelem investice. Jak je na tom… ...


Snížení energetické náročnosti budovy je trvale výhodná investice

Proč zateplit dům? Vybrali jsme 10 důvodů, proč zateplit dům

Zateplené domy jsou vidět ve všech českých městech i městečkách a je to dobře. Bohužel je stále ještě mnoho domů,… ...


Kondenzační plynový kotel sníží vaši spotřebu

Kondenzační plynové kotle nabízí vyšší účinnost, bezpečnost i čistotu

Vytápění plynem je čisté a při dodržení určitých pravidel i bezpečné. Moderní kotle mají dobrou regulaci a nízkou… ...